רימון סנדוויץ'

לבירורים לאחר שעות הפעילות: 050-2239223

חייג אלינו:
03-7768999

קייטרינג מגשי אירוח

הזמנת קייטרינג מגשי אירוח זה רעיון מצוין

יש הרבה אירועים שבהם אנחנו רוצים להגיש אוכל לאורחים אך לא מתאים לנו להגיש בהם מנות מורכבות מידי ואוכל של ממש, ולכן קייטרינג מגשי אירוח זה פתרון טוב. זה לא משנה כמה אנשים אתם רוצים שיגיעו לאירוע הקרוב שלכם, כי אם אתם רוצים להגיש להם אוכל קליל וטעים, אז הפתרון של קייטרינג סנדוויצ'ים זו אופציה טובה מאוד שכדאי לכם לקחת בחשבון. אצלנו תוכלו ליהנות משירות של קייטרינג איכותי ביותר ואתם תראו שכל האורחים שלכם יאכלו בהנאה ממגשי האוכל שנביא למקום, כי יש לנו ניסיון בתחום הזה והאוכל שאנו מכינים הוא פשוט נפלא.

מגשים מסוגים שונים

 
כשמדברים על קייטרינג אירועים רוצים בדרך כלל את הטוב ביותר עבור האורחים, ולכן בהחלט כדאי לכם לשים לב לאיפה אתם פונים. זה לא משנה אם אתם רוצים להזמין שירות של קייטרינג ליום הולדת או שאתם צריכים שירותי קייטרינג מגשי אירוח לכל אירוע אחר, כי בכל מקרה אצלנו תמצאו מגוון רחב ביותר של אופציות. נוכל להכין עבורכם לא רק מגשים של כריכים בצורות ובטעמים שונים אלא גם מגשים של פירות וירקות, כך שהצבעוניות גם היא מובטחת באירוע שלכם ועיצוב המגשים יהיה כזה שאי אפשר להתעלם ממנו.

מחיר שנוח לכל אחד

אם מה שמטריד אתכם כשאתם רוצים להזמין שירות של קייטרינג לאירוע שלכם זה המחיר, אז תוכלו לדעת שגם במובן הזה אנחנו מקום שכדאי לפנות אלינו. חשוב לנו שהאוכל באירוע שלכם יהיה לא פחות ממושלם, אך המחירים שאנו גובים עבור כל מגש אירוח אלה מחירים נוחים שבהם תוכלו לעמוד בהם בקלות. פנו אלינו עוד היום לקבלת הצעת מחיר ומגוון רחב ביותר של מגשי אירוח טעימים ומרגשים.
לרשימת מגשי אירוח מלאה.

× להזמנות ב WhatsApp