רימון סנדוויץ'

לבירורים לאחר שעות הפעילות: 050-2239223

חייג אלינו:
03-7768999

סנדוויצים

סנדוויץ כשר פרווה

סנדוויצים בהתאמה אישית - רימון סנדוויץ

אז מה זה סנדוויץ אתם כבר יודעים, בעבר נהגו להכין סנדוויץ עם ממרח, ירקות
הסנדוויצ'ים של היום עשירים במגוון ירקות, היום יש טרנד חדש בעולם האירועים וניתן להזמין מגשי סנדוויץ, או מגשי מיני סנדוויץ, תלוי בגודל האירוע היום בעידן החדש, גם הכריכים והסנדוויצים כבר לא כמו בעבר, היום אתם יכולים לבחור את סוג הלחם שאתם מעוניינים לקבל בכריך שלכם, וגם את המרכיבים, ירקות, ממרחים, רטבים ועוד. הזמנת כריכים היא פתרון נוח לכל אירוע!

למה הזמנת כריכים?

אנו מספקים כריכים בהתאמה אישית ומתאימים לכם באופן אישי את הכריך שאתם אוהבים, השירות שלנו- אספקת כריכים לאירועים ומסיבות, בהזמנה מראש נספק לכם כריך אישי במגוון גדלים לפי סוג האירוע.

מה הסנדוויץ שאתה בוחר

בריאות מעל הכל

שומרים על הבריאות ונותנים אלו שבריאות ואוכל בריא חשוב להם, אז מפעם לפעם אנו מרחיבים את האופציות הבריאות מבחינת הלחם והמרכיבים של הכריך הבא שלכם.

סנדוויץ ביס

מגוון של כריכי ביס איכותיים טריים והכי חשוב בריאים, תוכלו לבחור בין חלבי \ פרווה \ או בשרי, נשמח לתת לכם לאירוע הבא פתרונות אירוח מגוונים.

מכל הסוגים בעולם

בשונה מעבר, שאז היו כמה אופציות חידות של סוגי לחמים, היום לנו יש אפשרויות של סוגי לחמים ומרכיבי הלחם, תוכלו לבחור את מה שאתם רוצים בהצצה בתפריט של כל סוגי הלחמים כשלב ראשון.

אנו מספקים לכם

הזמנת כריכים תוך חשיבה על איכות של שירות, איכות של מוצר, אבל אחד הדברים שהכי חשובים לנו, ברימון, זה טריות וחווית אוכל לכל אחד ואחד שטועם את הסנדוויצים שלנו, אנו ייחודיים באספקה מצקועית, הבנת הלקוח ושירות שאין שני לו, רימון וצוות העובדים יודעים שחומרי הגלם, הטריות ואיכות השירות קודמים לכל, זה מורגש המוצרים זה מורגש בשירות וזה מורגש כבר בביס הראשון של הכריך שהוזמן מחברתנו .נשמח שגם אתם תהנו ממגוון הכריכים אותם יש לנו להציע.

× להזמנות ב WhatsApp