רימון סנדוויץ'

לבירורים לאחר שעות הפעילות: 050-2239223

חייג אלינו:
03-7768999

מוצרי החברה

פתרונות מגוונים לכל סוגי האירועים

אנו ברימון סנדוויץ מאמינים בשירות אישי ואיכותי בכדי לספק לכם פתרון זמין ונוח לכל מטרה. המוצרים שלנו עשויים היטב ופונים למגוון רחב של טעמים שניתן להזמין לאירועים, לקבוצות, לעובדים ולכל התקהלות קבוצתית אחרת. השירות שלנו כולל כריכים וסנדוויצים כשרים המורכבים מלחמים טריים וטעימים בהתאם לבקשתכם.

אנו מספקים כריכים לאירועים לפי בחירתכם ואופי האירוע, ניתן להזמין מגשי אירוח מוכנים ויפים הכוללים: כריכים, סלטים ואף קינוחים מתוקים. אנו מספקים שירותים לחברות וארגונים המעוניינים בארוחת צוהריים לעובדיהם, באמצעות משלוחי כריכים שניתן לבצע דרכינו אנו מגיעים ישירות למקום הנדרש ומאפשרים לכם ליהנות מהטעם הנפלא של מגוון המוצרים שלנו.

יש לנו סוגים של כריכים מגוון להרכבה: כריכים בשרי כריכים פרווה כריכים חלביים, כמו כן יש פתרונות אירוח כמו, קייטרינג כריכים ומענה ייחודי של קייטרינג לאירועים קטנים שאנו משקיעים בנגיע אישית של איכות ללא פשרות.

אירועים

מוצרי הדגל של רימון הינם מוצרים מגוונים, אבל המובילים שלנו הם במיוחד אספקה של כריכים למשרדים וחברות, אספקה יום יומית לרוב אזורי הארץ, אנו משלבים שירותי קייטרינג לאירוע קטן ומיוחד בו כל מוצר ושלב של האירוע חשוב, יש לשים דגש גדול לאורך כל האירוע, הפתרון החילופי שלנו לשירותי קייטרינג זה מגשים, מגשי אירוח איכותיים המגיעים בתיאום מראש, למקום האירוע מסודרים ומוכנים להגשה, פתרון איכותי וזול יחסתי לאירוח במקום להסתפק בשירותי קייטרינג מלא, המוצר המגוון בעל תפריט מלא של מגשי אירוח מאפשר לכם לבחור בין סוגי המגשים אם בחירתכם על תפריט בשרי, יש מגוון של פתרונות אירוח בשרי כשר, או חלבי וכמובן לכאלה שחשוב להם הפרווה, ניתן לקבל מענה של מגשי אירוח פרווה כמו כן לנו יש מגוון רחב של מגשי קינוחים, פירות ואף מגשי ירקות חתוכים ומוכנים להגשה, להתראות רק בשמחות, צוות רימון שירותי קייטרינג.

קייטרינג - אירוע חברה

איכות ללא פשרות

האיכות באירועים קטנים חשובה עד מאוד, כמובן שכל האוכל אותו אנו מגישים באירועים שונים הם מוצרים מהטובים והטריים ביותר, אבל כל המסביב, הכל מתוכנן מהמפה ועד הקייסם, אנו מארגנים את הכל מראש, לפי סיכום עם הלקוח מה יהיה בכל שלב באירוע, מתאמים זמני הוצאה והגשה של האוכל ולאורך כל האירוע, צוות רימון, דואג שלא יחסר כלום, אנו בכל אירוע באים עם צוות מקצועי, בעל ניסיון, שנותן מעצמו את המירב להצלחת האירוע שלך.

× להזמנות ב WhatsApp