רימון סנדוויץ'

לבירורים לאחר שעות הפעילות: 050-2239223

חייג אלינו:
03-7768999

מגשי כריכים

מגשים מוכנים לאירועים

 
מגשי כריכים ואירוח לאירועים ומסיבות: מגשים מוכנים להגשה בדגש על איכות וטריות. ניתן להזמין סוגים שונים של מגשים, חלבי פרווה או בשרי, מגשי האירוח המורכבים מכריכים חלביים מכילים שלל גבינות טעימות ואיכותיות, תפריט עשיר של סוגי גבינות וממרחים.

מגשי הכריכים פרווה כולל כמה סוגי מגשים, מגשי האירוח מכילים ירקות ממגוון סוגים, מגש עשיר עם סוגים שונים כולל רטבים, או סלטים שונים להגשה לאורחי האירוע.
המגשי כריכים בשרי אלו מגשים עם נקניקים ממגוון סוגים וטעמים, ניתן להזמין גם מגשי אירוח של דגים מסוגים שונים.

המגשי האירוח לאירועים ניתנים להרכבה בהתאם לדרישתכם ובהתאם לאופי האירוע. המגשי אירוח שלנו ישדרגו את האירוע שלכם ואת חווית האורחים, בנוסף למגשי כריכים, על ידי הוספת מגשי קינוחים ומגשי סלטים איכותיים וייחודיים.
מגשי כריכים – רק ברימון סנדוויץ'! עוד קצת על החברה – בעמוד הזה.

מגשי אירוח בשרי

מגשי פרווה לאירועים

מגשי כריכים חלבי

הבחירה בידיים שלכם

אנו מאפשרים לכם לבחור בין כמה וכמה אפשרויות אם האירוע הוא חשוב, אז בואו נכנס לפרטים הקטנים, כשאתם רוצים למצוא כריכים לאירוח אתם מצפים לבחור את כל מרכיבי הכריכים, לכל אחד מה שהוא הכי אוהב, או בכלל, אם יש לכם אירוע של אנשים צמחוניים, יש אפשרות לבקש כמה מנות ללא מרכיב מסויים, וזה בכדי שתזמינו את המגשי אירוח שלנו בכל אירוע עם נגיע אישית, שתרגישו שאתם שותפים להצלחת האירוע, תוכלו ליצור איתנו קשר בכל זמן, אנו נדאג לכוון אתכם למה שהכי מתאים לאירוע שלכם, איזה לחם, אילו ממרחים אתם הייתם מצפים שיהיה בכריך שלכם?

כריכים לאירוח

כריכים לאירוח

כריכים לאירוח

× להזמנות ב WhatsApp