רימון סנדוויץ'

המחירים ללא מע"מ!

חייג אלינו:

(לבירורים לאחר שעות הפעילות)

מגשי אירוח בשרי

כל המוצרים כשרים חלבי / בשרי בהשגחת הרבנות הראשית פ"ת
המחירים אינם כוללים מע"מ

אתם עומדים לקראת אירוע ומחפשים פתרון נח של הסעדה ואוכל. לפעמים, הפשטות של מגשים מוכנים, לצד האוכל האיכותי שמוגש בהם – היא זו שמנצחת כל שיטת הסעדה אחרת. אם גם אתם מאמינים גדולים בהגשה של סנדוויצים מיוחדים, רימון סנדוויץ הוא בהחלט פתרון ההסעדה עבורכם!

רימון סנדוויץ עוסקת בהכנה של מגשים לאירועים, לעסקים, ובעצם לכל מי שצריך פתרון הסעדה נח ומשתלם. לחברה מגוון רחב מאד של סנדוויצים, מגשי גבינות, מגשים מוכנים – והכל מגיע ישירות עד האירוע שלכם! אז למה לא לפנות לפתרון האיכותי ביותר?
אם אתם מתלבטים איזה תפריט לבחור, דאגנו עבורכם לכמה נקודות חשובות איך לבחור מגשי אירוח לאירוע הבא.

מה מייחד אותנו מחברות אחרות בתחום? חברות רבות בארץ כבר הבינו את הצורך במגשים מוכנים, ואכן אפשר היום למצוא חברות רבות שמציעות הגשה של כריכים בטעמים שונים. אז למה כדי לכם דווקא לפנות אלינו?

ברימון סנדוויץ' יש לנו מגוון גדול מאד של מגשים מוכנים. איתנו- האורחים שלכם יהיו מופתעים כל פעם מחדש מהמגוון הרחב ושפע הכריכים שיוגשו להם.

ברימון סנדוויץ' מגישים אך ורק כריכים כשרים. כל הסנדוויצ'ים שלנו הם עם כשרות חלבית/בשרית מרבנות פתח – תקווה.

רימון סנדוויץ', פונה לכל שכבות האוכלוסייה. פעמים רבות כשאתם מתקשרים להזמין מגשים מוכנים של לחמים וגבינות, אתם צריכים לחשוב איך אתם נותנים מענה לרגישים לגלוטן, רגישים ללקטוז, טבעונים ועוד. לנו ברימון סנדוויץ יש את כל הפתרונות לכל קהל אורחים. כל התוצרים של רימון סנדוויץ'- מגשים לאירוח, כריכים סלטים ומרקים – מגיעים במגוון אפשרויות, כך שכולם יוכלו להנות בלי בכלל להרגיש בהבדל!

אילו מגשי אירוח אנו מציעים

אנו ברימון סנדוויץ' מספקים לכם מגוון עשיר של מגשי אירוח מסוגים שונים, מגשי אירוח חלביים, כשרים, בשריים כשרים, או פרווה. אתם לא צריכים לוותר על הקינוח, אצלנו המנה האחרונה היא לא פחות חשובה מהמגשים עצמם- יש לכם את האפשרות לבחור בין מגשים עם מבחר פירות העונה לבין מגוון מגשי מתוקים- אנו מספקים את הפתרונות לכל אירוח או מסיבה.

מציג את כל 5 התוצאות

× להזמנות ב WhatsApp