רימון סנדוויץ'

לבירורים לאחר שעות הפעילות: 050-2239223

חייג אלינו:
03-7768999

כריכים לתערוכות

שירותי אספקת כריכים לתערוכות

חברת רימון סנדוויץ' המתמחה בשירותי כריכים לאירועים ומסיבות- מציע לכם שירות אישי וחדש! אם אתם מציגים בתערוכה או שיש לכם יום עיון או כנס ארוך, אתם מעוניינים לקבל שירות עד למקום של כריכים לעובדי החברה המציגים בתערוכה, או שאתם בכנס או יום עיון שמקום אין לכם מקום לקנות כריכים, חברת רימון תשמח להגיע אליכם למקום האירוע ולתת לכם מענה אישי הכולל אספקת הכריכים לפי הזמנה אישית, חלבי או בשרי, הכל כשר וטרי.

כריכים כשרים פרווה

שומרי הכשרות הרבה פעמים לא רוצים להיות בשרי, ולא ממש אוהבים חלבי, אז זאת הסיבה לבחור בכריך פרווה, כנסו לעמוד של אספקת כרכים פרווה, ותבחרו את הכריך פרווה לתערוכה הבאה .

כריכים חלבי לתערוכות

אם אתם מחליטים על חלבי או בשרי, אפילו פרווה, אנו נספק לכם לפי בחירה, אנא כנסו לתפריט כריכים חלבי, ותבחרו את הכריך שאתם אוהבים או מעוניינים לאכול ביום התערוכה.

 

כריכים בשרי לתערוכה

חברת רימון סנדוויץ כשרה ומספקת לכם את הכריכים הבשרים והחלביים בנפרד, תוכלו לראות בתפריט כריכים בשרי, את כל סוגי הכריכים המבוסס על נקניקים, ומוצרים בשרים לפי בחירה.

מגשי אירוח לתערוכות

אנו מספקים מגשי אירוח גם לתערוכות, מגשים מוכנים של כריכיםפרות, ירקות, סלטים, תוכלו להזמין מגשים מוכנים של כריכים לאירוח למציגים בביתן ולאורחים שבאים לתערוכה.

× להזמנות ב WhatsApp